PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 529
ocen
3,8 10 1 12529
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

2/10

ocenił(a) film na 2

LUUUDZIIIIEEE!!! Nie nie nie!! jak tak można. Pogrążam się w ciemnej rozpaczy... Dlaczego? Otóż...
Gra jest po prostu genialna. Fabuła akcja wszystko. Piękna Dhampirzyca Walcząca z nazistami jak Agentka Rayne pod pseudonimem BloodRayne. Czegóż chcieć więcej- wymiata ostrzami na prawo i lewo, krew się leje, fakt...
Ale film? Czekałam bardzo długo, ażwreszcie zekranizują tą grę. Trzymałam kciuki żeby się udało, ale...
Dla mnie niestety to czysty kicz. Owszem, wiadomo, że wampiry nie istnieją, ale naprawdę mogło być bardziej realnie. (Najgorzej ucharakteryzowany był chyba strażnik klucza) Taki oklepany wątek przewodni, to nie coś czego się spodziewałam. Walczą też bardzo sztucznie. I niestety, nie wiem, może inni się nie zgodzą, ale Kristanna Loken nie pasuje do tej roli zupełnie (zagrajcie a zrozumiecie). Swoją drogą- Skąd ten uwe boll (błee...) bierze takie gwiazdy? Kristanna Loken, Mischelle Rodriguez i co tu robi Michael Madsen! Że też oni chcą grać w takich filmach. 2/10 za moją sympatie dla BR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones