PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 529
ocen
3,8 10 1 12529
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Wczoraj go obejrzałem i jestem przerażony. TEN FILM TO TOTALNE DNO!!!!
Film jest dla mnie aż nazbyt krwawy. Widziałem co prawda niejeden horror, ale sceny w tymfilmie przekraczają granicę dobrego smaku. Sceny walk są strasznie udawane, odnosze wrażenie że walczyli w nich przypadkowi, wzieci z ulicy ludzie, a nie profesjonalni kaskaderzy, już w nasszym rodzimym wiedźminie walki były bardziej dynamiczne. Jedyny plus tego filmu to śliczna Loken, a zwłaszcza jej śliczny uśmiech.

ocenił(a) film na 7
Nightwing_2

Tylko ze względu na boską Kristannę warto ten ?film? zobaczyć, chociaż jak na Uwe Bolla to jest to nawet znośne. Ale to co facet zrobił z postacią samej Rayne to mord po prostu, Kristanna nie pasuje do tej roli, gdyby reżyser trzymał się gry film by znacznie zyskał.

ocenił(a) film na 3
Nightwing_2

Eh... Każdy rozsądny człowiek zapyta "Po ch*j oglądasz ten badziew ?" no to ja odpowiadam "Bo grałem w grę i..." no właśnie...
Każdy człowiek, któremu podoba się gra łapie się za film, a te nieżadko są tylko marnymi popłuczynami po grze, nawet jeśli to gra akcji.
Film oceniłem 3/ 10 bo wg. mnie to lepsze od kolejnej piły czy hostela
co nie znaczy wcale, że film jest ok.
Jedyne co zasługuje w nim na jakiekolwiek uznanie to aktorstwo [Loken - bo Madsen zawodzi], po części scenerie i po części muzyka.
Reszta to totalne dno i dziwi mnie udział znanych w tym gównianym przedsięwzięciu.
To tyle.
Przemęczyłem te półtora godziny, i uważam, że był to czas stracony tak samo z resztą jak na oglądanie [wcześniej] Alone in the dark w, którym również mimo występu "gwiazd" film okazuje się kupą gówna.
Rozumiem, że moja krytyka jest mało konstruktywna jednak czasami na skomentowanie niektórych filmów nie trzeba wielu słów, a wystarczy jedno - za to bardzo znaczące.
Gdybym miał porównać oglądanie Blood Rayne do jakieś czynności to z pewnością było by to wypróżnianie się sobie do buzi - tyle samo z tego radości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones