PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 529
ocen
3,8 10 1 12529
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Nasienie Szatana

ocenił(a) film na 2

Właśnie obejrzałem "Bloodrayne" Uwe Bolla. Film raził oczy nim napisy początkowe dobiegły końca. Niezgodność w stosunku do gry, beznadziejne 'walki', idiotyczny teksty i wiele innych rzeczy których nie wymienię bo nie chce pisać książki. Filmu nie ratują zdjęcia z helikoptera zgapione z Władcy ani cycki (nawet te Kristiny L.) Gołe laski wyglądają raczej na dramatyczną próbę przyciągnięcia uwagi widza który jeszcze nie znudził się 'filmem' na tyle żeby go wyłączyć.
Kiedyś wydawało mi się że Uwe to plaga boża zesłana na ziemię po to aby dręczyć lubujących się w przemocy fanów gier video. Doszedłem jednak do wniosku że żaden Bóg/bóg nie jest tak okrutny. Wysuwam tezę że Uwe to raczej syn samego Diabła wyrzucony z piekła za swe 'dzieła'.
Gdyby Hitler nie zajął sie wojną tylko kręceniem filmów to robiłby coś takiego jak Uwe.

ocenił(a) film na 1
Lord_RABRAK

hmm... nie bardzo. hitler w wojnie był doskonały

ocenił(a) film na 2
Ryunosuke

Uwe jest za to doskonały w torturowaniu ludzi swoimi filmami.
Jak on ściągną na plan Madsena??????
Aktorzy chyba mają zawiązane między sobą jakieś tajemne stowarzyszenie które ma na celu ratować 'bollki' wysyłając członków na plan. Niestety Boll zawsze wygrywa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones