PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726970}

Kickboxer: Zemsta

Kickboxer: Vengeance
4,8 3 299
ocen
4,8 10 1 3299
Kickboxer: Zemsta
powrót do forum filmu Kickboxer: Zemsta

4/10 slaby

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie nowa odslona przygod Sloane'a nie urzeka... Film nie potrzebnie ma w sobie retrospekcje. Jakby na sile chcieli zagmatwać fabule. Scena po scenie od początku filmu sprawilaby, ze obraz bylby bardziej przejrzysty i mniej chaotyczny. Gra aktorska jest dość sztuczna, ale w filmach tego typu już tak jest. Ponadto - walki - są bardzo sztuczne i slabe. Sam Van Damme to już dziadek i wystarczylo by był tylko mentorem i nauczycielem, a nie bral często udział w walkach i trochę to kaleczyl... Ogolnie wyszlo sztucznie, bardzo schematycznie (kopia oryginalu), raczej nie polecam.... 4/10

ocenił(a) film na 4
Bambim

Co do Van Damme'a miałem odwrotne wrażenie. Każdą sceną kradł film i pokazywał jak się to robi. Liczyłem nawet, że zmieni Kurta w finałowej walce i zleje Tong Po. A walki, moim zdaniem zawalił montaż. Te wszystkie spowolnienia i zbliżenia powodowały, że trudno było się zorientować kto kogo uderzył momentami.

Bambim

Mówisz, że taki dziadek, ale nawet teraz do walki nie chciałbyś z nim wyjść uwierz mi :D

ocenił(a) film na 4
arnie47

oczywiście ze nie, ale to inna para kaloszy, mówimy o porównaniu jego "aktywności" w stosunku do wcześniejszych lat i innych aktorów w tym filmie

Bambim

Ale gość ma 56 lat i tak dobre ruchy jak na ten wiek moim zdaniem.

ocenił(a) film na 3
arnie47

ruchy jak ruchy ale czego on w filmie uczył? muay thai? To jest muay thai? kopnięcie i powrót do szerokiej pozycji ala karate? to że facet z obrotu z łokcia uderzy nie oznacza że to muay thai, uważam że skoro ktoś bierze się za choreografie bierze pod uwagę jakąś wiarygodność to się uczy do roli i tyle w temacie :)

wolf0

Może i tak, ale w takim razie rzadko kiedy tego pilnują. Van Damme to Van Damme i musiał prezentować znowu swój styl, robią to na tej właśnie zasadzie. A Karate Kid z Jackiem Chanem ? Niby karate w tytule, ale uczył raczej kung-fu :)

ocenił(a) film na 3
arnie47

Szczerze nie widziałem karate kida z Chanem. Wolałbym by pilnowali takich rzeczy, bo może wielu ludzi się nie pozna i ktoś powie po co to komu, ale jest wielu takich których to razi. Zawsze szanowałem Roberta Deniro za to jak jest przygotowany do roli wiarygodnie i tego też chce nawet w takich filmach :) Ale masz rację nie często pilnuje się takich rzeczy

wolf0

No niestety. Co do De Niro to masz rację hehe
P.S
Mimo wszystko polecam Karate Kid z Chanem, mi się bardzo podobało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones