PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369899}
5,4 64
oceny
5,4 10 1 64
Strength and Honor
powrót do forum filmu Strength and Honor

rozumiem, że tym filmem polska się będzie jarała za jakieś 5 lat, tak jak to było z Rescue Dawn..?
nie kumam, cicho i głucho nawet żadnego tematu na filmweb, a film dostał jakieś siakieś nagrody itp.
oglądnąłbym już prawie, miałem na diwiksie (jak cicho w polsce to **** wam w ****..) no ale przecież napisów też nikt nie zrobił.. po angielsku bym oglądnął - dobrze znam ten język, ale brytyjska gwara by mnie tam złamała jak zapałkę, a chcę skumać wszystko..

ktoś wytłumaczy mi o co biega? bo w takiej sytuacji jestem w dupie, a film mnie interesi bardzo (aktorzy/fabuła).

ocenił(a) film na 6
dyerjaymaker

Napisy do filmu są na stronie napisy 24 jeśli się nie mylę to dziś się pokazały :)
Ja też posiadam ten film od jakiś 2,5m-ca i czekałem na napisy

A czemu w Polsce są filmy pomijane? bo takich mamy dystrybutorów od siedmiu boleści :)
Najlepsze przykłady z ostatni lat to dla mnie:
Slumdog. Milioner z ulicy- wprowadzony do kin po sukcesie Oskarów ( na beszczela)
The Hurt Locker. - film wprowadzony do kin po wcześniejszej premierze w Canal+ , która odbyła się przed galą Oskarów :P
po niej film w Polsce trafił do kin no wielkie brava !

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones