PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11418}

Uwolnić orkę

Free Willy
6,4 30 851
ocen
6,4 10 1 30851
5,2 8
ocen krytyków
Uwolnić orkę
powrót do forum filmu Uwolnić orkę

Jest tylko 5 tys głosów i ocena zaledwie 6,6.Spodziewałem się około 20 tya głosów i
średnią około 7,7 no ,ale cóż...Jestem oburzony!

ocenił(a) film na 10
Heroes222

Ja tak samo

ocenił(a) film na 10
Heroes222

Ja dokładnie tak samo... Przecież to świetny film!

ocenił(a) film na 10
Limonka100

Ale mysle ze filmwbem zawladneli dzieci w przedziale wiekowym od 11-15 lat i oni karmia sie filmami nowoczesnymi takimi dupami ze tak powiem a o klasykach nie pamietaja nawet nie wiedzą że są tak dobre filmy, jak tylko usłyszą klsyk to albo się krzywią albo wstydzą sie obejrzeć bo myślą ze ktos ich wysmieje z ocenami podobie, no niestety

ocenił(a) film na 7
Elvis007

Bzdura. Dzieci w wieku 14-16 lat pamiętają przecież jeszcze kasety video, walkmany i "Uwolnić orkę" (od wieków z resztą puszczają ją w TVN). Większość ludzi nie wstydzi się też fylmów z dzieciństwa (np. wysoka pozycja "Króla Lwa") - może już po prostu nie pamiętają...?
Co do samej oceny - nie rozumiem tego absolutnie. Szkoda, że taka niska, bo film zasługuje na wiele wyższą.

ocenił(a) film na 10
Platton

No dobra może 15 latki pamiętają nie obrazaj się o to że ty jesteś w tym prZdziale wiekowym. Ją tylko mówię że większość 11 dajmy na to do 13 lat nie znają lub nie chcą znać tych filmów wolą brać przykład z kolegów z gimnazjum i chlac pod sklepem

ocenił(a) film na 8
Platton

Ja mam 15 lat i nie pamiętam walkmanów,tylko przez krótki czas mieliśmy w domu kasety,a potem zaczęto nagle wszystko na płyty przegrywać.A tego filmu też z dzieciństwa nie znałam,przez przypadek trafiłam na niego na filmwebie i dopiero co obejrzałam.Fajny i przyjemny,chociaż lepiej by było obejrzeć go parę lat wcześniej :)

Heroes222

może nie spodziewałem się aż 7,7, ale 7,2 co najmniej...
Na imdb'ie ma 5,5 ;O

ocenił(a) film na 6
Heroes222

A to zła ocena średnia. Przecież oznacza, że film jest niezły, a prawie dobry.

ocenił(a) film na 6
Heroes222

Nie zapominaj, że to tylko kino familijne.
Na imdb ma 5.8 47 tysięcy głosów (Dwójka 4.9)
http://www.imdb.com/title/tt0106965/?ref_=fn_al_tt_1

Najbardziej zaniżoną ocenę na filmweb mają
Becket 1964 oraz Lew w zimie 1965

ocenił(a) film na 6
Heroes222

Teraz, po 9 latach film ma nawet więcej niż Twoje wymarzone 20k - ma nawet 29 tys. głosów, ale średnia spadła jeszcze niżej. Ja dałem 6 i niestety nie mogę nic na to poradzić, że określenie "niezły" pasuje moim zdaniem jak ulał do tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
drawn

Już zdążyłem dawno zapomnieć, że taki film istnieje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones