PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607201}
6,3 1 212
ocen
6,3 10 1 1212
BloodRayne 2
powrót do forum gry BloodRayne 2

Ratunku!!!!

ocenił(a) grę na 7

Witajcie fani BloodRayne. Mam złe wieści. Ukaże się kolejna część serii BloodRayne, czyli BloodRayne: Betrayal która będzie... platformówką! Screeny dostępne na stronie MIASTOGIER.
Nie wiem jak wy, ale ja nie rozumiem jak można było zrobić coś takiego BloodRayne

ps. dorzuciłbym link, ale wyskakuje mi "Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu" :(

ocenił(a) grę na 2
pawelecki96

Jeżeli nadal chcesz zobaczyć co to za gra to wejdź na stronę tej gry na filmwebie:
http://www.filmweb.pl/videogame/Bloodrayne+Betrayal-2011-625424
bądź kopiując jej nazwę z dopiskiem gameplay wklej na youtube ,a zobaczysz jak bezczeszczą piękno pierwowzoru tej gry

Ja osobiście miałem (nie)przyjemność zagrania w demo tego na PlayStation3 i powiem ,że nie wypadła nawet dobrze w moich oczach, w których płonął ogień patrząc na to.

ocenił(a) grę na 7
Mayurii

Jak dla mnie to "Betrayal" nadaje się najwyżej na komórki, ale nie jako pełnoprawny tytuł serii na konsolach stacjonarnych! Widziałem gameplay, i muszę powiedzieć, że BloodRayne zmasakrowano jeszcze bardziej niż myślałem. Musieli by chyba zacząć rozpowszechniać ją za free żebym zagrał, bo żadnej kasy na ten tytuł nie wyłożę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones